ATELIÉRY & DOPROVODNÉ AKCE

AKTUÁLNÍ PROGRAM


REGISTRACE & INFO:
Zdenka Švadlenková, Jitka Kostelníková (ateliery@vilastvanice.cz, +420 724 855 151, +420 737 564 465)


Už čtvrtým rokem doplňují divadelní a hudební program ve VILE Štvanice divadelní, výtvarné, hudební a literární ateliéry. Navazujeme na osvědčenou koncepci, která těží z aktuálního dramaturgického plánu tří souborů a rozvíjí témata jednotlivých inscenací či specifika prostředí ostrova samotného. Spolupracujeme s renomovanými divadelníky a umělci, zároveň dáváme prostor i mladým tvůrcům a lektorům.

Cílem doprovodných programů a ateliérů je umožnit veřejnosti prohloubit zážitek z divadla a umění skrze vlastní zkušenost, upevnit její vztah a poukázat na provázanost různých uměleckých oborů. Po dvou letech fungování přirozeně vznikly tři dramaturgické linie. Divadelní, která se věnuje především herectví a režijně-dramaturgické práci, výtvarná, která propojuje scénografii s volným uměním a fotografická, které se zaměřuje na divadelní fotografii a dokument.


Přihlašování do jednotlivých ateliérů probíhá prostřednictvím e-mailové registrace a platby kurzovného převodem na účet. Pokud se o ateliéru dozvíte až těsně před jeho konáním, stačí zavolat a zaplatit až na místě.

Vrácení kurzovného je možné v případě, že se nebudete moci zúčastnit a informujete nás alespoň s týdenním předstihem. Kurzovné vám potom pošleme zpět na vaše číslo účtu.


Koncepce a realizace: Zdenka Švadlenková

Výtvarné ateliéry jsou pořádané ve spolupráci s ARTEDU.

ARTEDU

Menu