DĚTI MEZI REPRÁKAMA

Jiří Imlauf

Magnesium Introspekce

Kapitáni Průmyslu

Martin Rous

Vlastovka fest (3x2)

Vlaštovka fest

Přijměte srdečné pozvání na první ročník akce Vlaštovka fest!

KDY: 11/ 6/ 17:30 ~ Prodej vstupenek na místě


Druhá červnová sobota v nádherném prostředí pražské ostrovní scény VILA Štvanice bude ve znamení pěti osobitých hudebních těles různých žánrů, které spojuje především důraz na kvalitní autorské české texty. Vystoupí Děti mezi reprákama, Jiří Imlauf (Houpací Koně), Magnesium Introspekce, Kapitáni Průmyslu a Martin Rous. Doplní je pak několik literárních čtení mladých pražských básníků.Přijďte se povznést nad všední dny, oslavit blížící se léto a objevit ve slovech, melodiích, hluku i tichu smotané emoce a inspiraci.


Děti mezi reprákama – „Kde nejsou pořádné texty, tam ani smrt nebere.“ Kolaborativní projekt kolem Dominika Zezuly (Post-hudba), kde se úspěšně míchají tiché slowcorové balady, řezavě popisné texty-příběhy ve třetí osobě a hutné post-rockové plochy.

Jiří Imlauf – frontman legendární ústecké rockové kapely Houpací koně a zdatný sólový písničkář. Na Vlaštovka festu se můžete těšit na porci větrem ošlehané rokenrolové poetiky ze Severních Čech a jistě také na několik hitů z dílny jeho domovské kapely.

Magnesium Introspekce – temnota, elektronika, post-punk, jazz, masky, televizní obrazovky, kouř a z něj vystupující ledově upřímné texty Veroniky Dvorské. Poslechněte si jejich loňské album Euridiké a nechte se i naživo pohltit tou noční dekadentní atmosférou.

Kapitáni Průmyslu – intimní vyznání v pozadí hutných hudebních ploch, projekcí a laskavých úsměvů, industriální poetika, nádraží, kladiva, květiny, Wolker a Ginsberg.

Martin Rous – pražský písničkář, který se na české rockové a folkové scéně pohybuje již téměř třicet let. Jeho strhující styl hry na klasickou kytaru (metalový tapping, bubnování do kytary, vlivy flamenca i Mozarta) v kombinaci s inteligentními a dobrosrdečnými texty ve vás hned zkraje večera probudí lásku k samotné podstatě lidství.


VSTUPNÉ: do 18:30: 70 Kč ~ 18:30 – 20:00: 100 Kč ~ později: 120,-

Menu