Tmom Artway

Thom Artway + host: Teepee ~ VILA live!

KDY: 10/ 5/ 19:30


Thom Artway pojede v květnu na Acoustic Garden Tour – kde se chce svému publiku přiblížit zase o kousek blíž, a tak svou tvorbu představí v českých zahradách. Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru a genius loci každého místa. Pražský koncert se bude konat 10. května v zahradě Vily Štvanice a hostem bude indie-popové duo TeePee.

Koncept hraní na zahradách jsem zvolil hlavně kvůli ročnímu období, ve kterém se koná. Jaro miluju a přišlo mi více sympatické zahrát pod stromem na zahradě, než v zakouřeném klubu. Všechny koncerty pojedu bez kapely a na každém z nich budou hosté. Kamarádi TeePee z Plzně zahrají téměř na všech koncertech včetně Prahy. říká Thom Artway

Thom Artway – vlastním jménem Tomáš Maček je pop-folkový písničkář, který se zapsal do povědomí širší veřejnosti díky písničce I Have No Inspiration. Kdo ale jeho tvorbu sleduje důkladněji, dobře ví, že svou debutovou deskou HEDGEHOG předčil všechna očekávání. Thom na ní dokázal, že není jen autorem jednoho hitu, ale písničkářem, který má na to splnit si své světové ambice. Deska byla oceněna jako třetí nejlepší album roku 2016 v anketě Žebřík a Akademie populární hudby ho nominovala na ceny Anděl ve dvou kategoriích – zpěvák a objev roku.

Během turné ho bude doprovázet indie-folkové duo TeePee. Kapela vznikla začátkem roku 2015, když se propojil talentovaný písničkář Mejsn a kytaristka Tééra, kterou můžeme znát ze sólového projektu Kláry Vytiskové. Na speciálním koncertě v domácích Vlachovicích se objeví slovenský zpěvák Martin Harich.

Acoustic Garden Tour se uskuteční na šesti místech republiky a to v Hranicích na Moravě, Liberci, Kouřimi, Uherském Brodě, Thomových rodných Vlachovicích a v Praze.


VSTUPNÉ: 200 Kč ~ předprodej / 250 Kč ~ na místě

Menu