Režie:Zuzana Burianová

Vystupující a milovníci hokeje:Jakub Bažant, Petr Besta, Martin Dědoch, Vojtěch Havelka, Jan Kamenický, Michal Lurie, Matěj Merunka, Marek Mikulášek, Richard Němec, Anežka Rusevová, Natálie Řehořová, Karel Severin, Johana Schmidtmajerová, Jakub Skála, Filip Šebšajevič, Jakub Tvrdík, a další…

VSTUPENKY

Chrám hokeje

Přijďte s námi odprosit hokejové bohy!

Divadelní rekonstrukce zlatých časů štvanického hokeje souboru Tygr v tísni vzniká v rámci dramaturgické linie Tváří v tvář. Zahájí tak sérii site-specific večerů, pohybujících se na hranici divadla a mejdanu a vycházejících z historie a genia loci nově oživeného prostoru.

Víte, kde najdete Mekku českého hokeje? Od roku 2011 nestojí. Není náhoda, že jsme od té doby nevyhráli žádný hokejový šampionát, že prožíváme nejdelší řadu hokejových neúspěchů v historii České republiky.

Zimák na Štvanici, první umělá ledová plocha v Československu, místo konání čtyř mistrovství světa a vždy s medailí pro domácí. V roce 2000 národní kulturní památka a dnes jedna velká mulda.

Pojďte s námi odprosit hokejové bohy a oživit na pár hodin zašlou slávu již neexistujícího stadionu! Nahlédněte do hokejové šatny během přestávky, ochutnejte senzační ledové drinky, nechte se profesionálně namasírovat a staňte se součástí hokejového štvanického veselí.

Bez chrámu není hrdost bez hrdosti není důvod a bez důvodu se nedá vyhrát.

Hrajeme v prostoru FUCHS2, vstupenky k dostání ZDE.Chrám hokeje

Menu