kabrna_web-7274 (kopie)

VILA live uvdádí:

Ondřej Kabrna & Flying Hammond

Jedinečný koncert pianisty Ondřeje Kabrny s triem koncipovaný na zvuku autentického hammond organu & analogových syntetizátorů. Od autorských kompozic po jazzové a bluesové klasiky. 

KDY: 5/ 11/ 20:00


Koncert tria kolem českého klavíristy, varhaníka a skladatele Ondřeje Kabrny. Uslyšíte autentické varhany Hammond, staré půl století, ale také opravdový analogový syntezátor, postavený podle vzoru Onde Martenot. Zúčastníte se zároveň natáčení v jedinečném prostoru Vily Štvanice!! Hudba vlastní, blues, swing, progressive rock a kdovíco ještě :-) Těší se na Vás také neuvěřitelný Kryštof Tomeček na kytaru a kytarový syntezátor. Za bicími se budou ten večer střídat dva citliví, jinak též metaloví bicisté: Jakub Nývlt a Lukáš Pavlík, kteří do Vás vlijí neskutečnou energii. Motto: Nesnažíme se zařadit do nějakých škatulek, prostě hrajem, co nás baví a vzrušuje. A doufáme, že bude i vás :-))

Jazz/fusion/metal version of classical hammond trio around Czech organist, pianist and composer Ondrej Kabrna, on real original Hammond organ from sixties.


VSTUPNÉ: dobrovolné

Menu